Skip links

درباره ما

معرفی شرکت بهبد رشد

شرکت بهبد رشد با مدیریت دکتر مصطفی صادقی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران از سال 1394 فعالیت خود را با تولید کنسانتره و مکمل ویتامنیه_معدنی طیور گوشتی آغاز نمود. با تولید محصولات با کیفیت و استفاده از تیم تحقیقاتی دانشگاهی دیری نپائید که تولید انواع کنسانتره و مکمل برای گونه های مختلف دام و طیور شروع شد.

تولید محصولات دانش محور که نیاز اساسی صنعت دامپروری کشور میباشد، در سرلوحه سیاستگذاری و برنامه های شرکت بوده است. و با بهرهگیری از کادر علمی و متعهد و استفاده از تکنولوژی های به روز در تلاش است که بهترین محصولات را در اختیار تولید کنندگان و پرورش دهندگان قرار دهد.

در راستای تحقق این اهداف، تولید محصولات جدید شامل مکمل های تقویتیابتدای دوره پرورشی جوجه، مکمل ویژه درمان کبد چرب طیور، مکمل های بهبود کارکرد کلیه طیور، اوره آهسته رهش، و راه اندازی خط خوراک پلت دام و طیور مطابق آخرین تکنولوژی آغاز شده است. شرکت بهبد رشد ایمان دارد که ما باهم رشد میکنیم.

بهبد رشد افزون

اهداف شرکت

شایان ذکر است هدف اصلی شرکت تولید محصولات با کیفیت برتر به منظور بهبود عملکرد واقعی مرغداریهای همکار و نیز دامداران محترم میباشد که در واقع تعهد ما تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی و تجربی در تغذیه طیور و استفاده از بهترین و معتبرترین مواد اولیه دنیا در ساخت محصولات است.

این شرکت تمام ادعاها و مندرجات محصولات خویش را تضمین نموده و برای همکاران محترم این حق را قائل است که هر زمان اراده نمایند می توانند از شرکت و کارخانه بازدید نموده و محصولات را مورد آزمایش و آنالیز قرار دهند. ما بر این باوریم که اعتماد شما موجب پیشرفت و سربلندی ما خواهد شد.

چشم انداز

هم اکنون شرکت بهبد رشد به منظور تامین سلیقه های مختلف مرغداران و دامداران عزیز اقدام به تولید انواع کنسانتره های ۵ درصد و 5/2 درصد به صورت معمولی (اقتصادی) و ویژه برای مرغداران و نیز کنسانتره ها، مکمل ها و پیش مخلوطهای اختصاصی برای گروه های مختلف دامی مینماید.

در کنار آن محصولات ویژه دیگری نظیر مکمل های ویتامینه و مواد معدنی مختصص درمان کبد چرب پرندگان، نیتروژن آهسته رهش، تهیه خوراک کامل غذایی از پسماندها و ضایعات آلی برای دام در دستور ساخت شرکت قرار گرفته است که با بهترین متریال و کیفیت جوابگوی نیاز نیمچه های گوشتی، مرغان تخمگذار، گاو شیری، گاو پرواری، گوسفند و بز خواهد بود.

۷۰+
نوع محصول مختلف
۳۰۰+
مشتری راضی
۱۰۰
نماینده فروش
۵*
صادرات در کشورها
۱۳۹۴
تاسیس شرکت

بهبد رشد در این سال تاسیس شده است

۱۳۹۵
اعطاء نمایندگی فروش

به منظور گسترش بازار، بهبد رشد شروع به جذب عامل فروش در سراسر کشور نمود و با استقبال خوبی مواجه شد.

۱۳۹۸
توسعه کارخانه

محصولات تولیدی این شرکت در حوزه های مختلف دام و طیور و آبزیان گسترش و توسعه داده شد.

۱۳۹۹
تاسیس سایت جامع

وب سایت اینترنتی جهت ارتباط بهتر خریداران و نمایندگان فروش با بهبد رشد با امکانات خوبی راه اندازی گردید.

معرفی مدیران شرکت

مصطفی صادقی

آقای مصطفی صادقی

مدیریت عامل شرکت بهبد رشد

خدمات بهبد رشد

ساخت و تولید مکمل ها و کنسانتره های دام و طیور و آبزیان:

  • ارائه فرمول های معدنی و ویتامینی مخصوص هر فارم تولیدی متناسب با شرایط تولید
  • ارائه مشاوره و ساخت جیره غذایی متناسب با شرایط تولید گله و فارم
  • ارزیابی اقتصادی وضعیت مصرف محصولات شرکت در فارم های مورد نظر

صادرات به کشورهای همسایه (عراق، افغانستان و سوریه):

  • با توجه به اینکه به دلیل وجود ظرفیت بالقوه در کرویدور صادراتی محصولات غذایی دام و طیور کشور به کشورهای نظیر عراق، سوریه، آذربایجان، روسیه و افغانستان شرکت بهبد رشد البرز در این زمینه توانایی همکاری با واحدهای بازرگانی داخل کشور دارد.